CAC 40 4506.900 0.060% PX 886.880 0.280% Hang Seng 22357.780 0.060% Nikkei 225 18106.020 0.770% CZK/EUR 27.036 0.056% CZK/USD 25.414 -0.386%
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CAD/USD1.3461.347-0.409
CZK/EUR27.03627.0400.056
CZK/USD25.41425.426-0.386
GBP/EUR0.8630.8630.664
CHF/EUR1.0741.0740.455
CHF/GBP1.2441.244-0.215
CHF/USD1.0091.010-0.176
JPY/EUR117.726117.7800.639
JPY/GBP136.420136.4300.162
JPY/USD110.691110.700-0.306
USD/AUD0.7350.7360.121
USD/EUR1.0641.0640.122
USD/GBP1.2321.232-0.219
USD/NZD0.7030.7030.242
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Infineon Technol 16.08516.0950.530
Intel21.72021.730-0.550
Intuit Inc64.75064.810-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500-0.590
Johnson & Johnson82.41082.4500.130
JPMorgan Chase48.53048.550-1.560
KLA Tencor53.62053.680-0.220
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Deutsche Post29.04029.050-0.260
Deutsche Telekom14.42014.4250.130
E.ON6.0546.0560.000
Fresenius AG66.08066.100-1.240
Fresenius Medi72.56072.590-0.530
Heidelbg Cement83.74083.780-0.240
Henkel KGaA Preferre107.600107.650-1.420
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Andritz AG47.87547.9200.220
CA Immo16.01516.040-0.650
Conwert Immo16.18016.1950.060
ERSTE BANK26.76526.8050.380
Lenzing115.800115.9500.220
EVN10.15010.200-1.170
AMAG20.14020.2050.350
....více
NázevHodnotaZměna
(%)
ISEQ Overall6283.510-0.170
Madrid SE General865.560-0.310
Budapest SE30167.8800.200
Warsaw SE WIG47094.7100.390
Warsaw SE WIG-20 Sin1735.1700.550
RTS1007.3401.670
Sao Paulo SE Bovespa59961.7630.320
....více
SPECIALIZOVANÁ KOMERČNÍ SPISOVNA
Rychlý kontakt: 739 500 691



Specializovaná komerční spisovna se zabývá úschovou dokumentů, které potřebují vyšší zabezpečení než standardní dokumenty. Zabezpečení naší bezpečnostní zóny patří mezi nejlepší v České republice. Máme řady spokojených tuzemských i zahraničních klientů. Vedeme interní seznam společností využívající službu archiv&data security servis, který není veřejně dostupný a spadá do režimu přísného zabezpečení. Celý prostor i soukromé parkoviště sdílené s ČNB je monitorováno.

PROSPERITA finance, s.r.o. je jednou z mála, možná jedinou společností, která vnímá a zabývá se bezpečnostní úschovou komplexněji (provoz bezpečnostních schránek, bezpečnostní úschovy a provoz služby specializované komerční spisovny). Specializovaná komerční spisovna se nachází v centru

Ostravy v budově PROSPERITA PALACE na adrese Nádražní 213/10, OSTRAVA 702 00, Do naší specializované komerční spisovny se mohou uložit například šanony, krabice s důležitými dokumenty, datové nosiče, rozměrnější předměty apod.

Koncesní listina      CENÍK
order abortion pill online abortion pill where to buy abortion pills online
read married woman looking to cheat signs of infidelity
click here dating for married how to cheat wife
reason why husband cheat I cheated on my girlfriend online
dating site for married people reasons married men cheat reasons wives cheat on husbands
why do married men cheat why husbands cheat why men cheat on beautiful women
side effects of aids hiv aids pictures early hiv symptoms
i had a dream that my girlfriend cheated on me read my girlfriend cheated on me with her ex
how to cheat your wife dabbeltinsurance.com want to cheat on my wife
when women cheat my husband cheated why married men cheat on their wives
why people cheat in relationships west-bot.com my husband cheated on me
how to cheat wife click married looking to cheat
watching my girlfriend cheat link guy cheated on girlfriend with me
unfaithful wife thesailersweb.com how married men cheat
find an affair robertsuk.com why do women cheat
reason women cheat read married looking to cheat
dating sites for married people women who cheat on husband how to cheat on wife
women cheat husband how do i know if my wife cheated infidelity in marriage
sex stories moms escort service reader survivingediscovery.com horny sex stories
gay sex stories gay erotic stories stories male fiction novels erotica twinkie joke classic adult jokes jokes stories humor funny hot hot interracial sex stories
why do women cheat link unfaithful husband
why do women cheat with married men catch a cheat wifes cheat
top android spy software allindiasweetsrestaurant.com best android phone
prescription drug coupon photo prints walgreens printable pharmacy coupons
cialis 80mg mikemaloney.net dapoxetine 60mg
catch a cheat link infidelity
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
imodium alkoholi darkwoodsdojo.com imodium
abortion at 7 weeks unplanned pregnancy abortion shot
free cialis samples coupon myvisajobs.com prescription drug coupons
concor concord reverso concord wanderer
fosamax fosamax fosamax
vermox vermox bivirkninger vermox bivirkninger
cialis free coupon ouralfreton.co.uk lilly cialis coupon
abortion clinics in columbus ohio printable discount coupons all about abortion
cost for abortion articles about abortion buy abortion pill online
kamagra onlineseoanalyzer.com kamagra gel forum
abortion pill pictures home abortion pill methods information on abortion pill
amoxicillin 500 mg amoxicillin 1000 mg amoxicillin-rnp
abortion clinics in houston tx facts about abortion pill abortion pill online
abortion clinics in houston tx pro abortion abortion pill online
amoxicillin 500 mg amoxicillin al 1000 amoxicillin 500 mg
cialis discount coupons free cialis coupon discount coupons for cialis
cialis discount coupons coupon for free cialis discount coupons for cialis
nootropil nootropil buy nootropil piracetam
amoxicillin endikasyonlar amoxicillin 500 mg amoxicillin nedir
lamisil lamisil comprimidos lamisil para que sirve
BREXIT
Tomáš Holec
Ředitel společnosti
Prosperita finance s.r.o.

Brexit bude mít na Británii vliv jen ze začátku. Počáteční „ztráty“ budou, ale účelové. Všechny země existovali před EU a různými společenstvími a budou i potom …

Vladimír Kurka
Předseda představenstva
VINIUM, a.s.

Záleží na tom, jak budou dobře vyjednávat s EU po opadnutí počáteční nervozity. Švýcarsko a Norko ukazuje, že jde žít i bez EU a s EU spolupracovat (a i vně EU prosperovat).

Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o dění ve světe financí a trhů: