CAC 40 4506.900 0.060% PX 886.880 0.280% Hang Seng 22357.780 0.060% Nikkei 225 18106.020 0.770% CZK/EUR 27.036 0.056% CZK/USD 25.414 -0.386%
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CAD/USD1.3461.347-0.409
CZK/EUR27.03627.0400.056
CZK/USD25.41425.426-0.386
GBP/EUR0.8630.8630.664
CHF/EUR1.0741.0740.455
CHF/GBP1.2441.244-0.215
CHF/USD1.0091.010-0.176
JPY/EUR117.726117.7800.639
JPY/GBP136.420136.4300.162
JPY/USD110.691110.700-0.306
USD/AUD0.7350.7360.121
USD/EUR1.0641.0640.122
USD/GBP1.2321.232-0.219
USD/NZD0.7030.7030.242
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Infineon Technol 16.08516.0950.530
Intel21.72021.730-0.550
Intuit Inc64.75064.810-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500-0.590
Johnson & Johnson82.41082.4500.130
JPMorgan Chase48.53048.550-1.560
KLA Tencor53.62053.680-0.220
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Deutsche Post29.04029.050-0.260
Deutsche Telekom14.42014.4250.130
E.ON6.0546.0560.000
Fresenius AG66.08066.100-1.240
Fresenius Medi72.56072.590-0.530
Heidelbg Cement83.74083.780-0.240
Henkel KGaA Preferre107.600107.650-1.420
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Andritz AG47.87547.9200.220
CA Immo16.01516.040-0.650
Conwert Immo16.18016.1950.060
ERSTE BANK26.76526.8050.380
Lenzing115.800115.9500.220
EVN10.15010.200-1.170
AMAG20.14020.2050.350
....více
NázevHodnotaZměna
(%)
ISEQ Overall6283.510-0.170
Madrid SE General865.560-0.310
Budapest SE30167.8800.200
Warsaw SE WIG47094.7100.390
Warsaw SE WIG-20 Sin1735.1700.550
RTS1007.3401.670
Sao Paulo SE Bovespa59961.7630.320
....více

PROSPERITA finance, s.r.o.

 
PROSPERITA PALACE
Nádražní 213/10
OSTRAVA – Moravská Ostrava
702 00

I.C.: 29388163
DIČ: CZ29388163
EORI: CZ29388163

B.Ú.: 247007108/0300 ( CSOB )
        1029745 / 2070 ( Moravský P. U.)
GSM 1: 739 500 691
GSM 2: 737 207 876
GSM 3: 605 575 743
Tel.    :  596 112 637

Email : prosperita.finance@prosperita.com
Datová schránka: p736jww


Zvětšit mapu


clinic abortion terminate pregnancy naturally pro-choice abortion facts
free pharmacy discount cards walgreens promo code 2015 medication coupons
free pharmacy discount cards walgreens promo code 2015 medication coupons
lisinopril and aspirin and swelling lisinopril and aspirin and swelling lisinopril and aspirin and swelling
cialis sans cialis sans cialis sans
imodium alkoholi imodium plus imodium
free cialis samples coupon myvisajobs.com prescription drug coupons
free cialis samples coupon myvisajobs.com prescription drug coupons
concor tymejczyk.com concord wanderer
nootropil danmark nootropil wiki nootropil wiki
loette diario web-dev.dk loette precio
vermox vermox bivirkninger vermox bivirkninger
abortion pill side effects second trimester abortion facts on abortion
lilly coupons for cialis adlerhohenems.com prescription drug coupons
coupons websites coupon codes coupon website
abortion clinics in columbus ohio abeltasman.de all about abortion
abortion clinics in columbus ohio pictures of abortion all about abortion
nyc abortion clinics abortion article abortion pills
discount coupon for cialis cicg-iccg.com discount coupon for cialis
amoxicillin abraham.thesharpsystem.com amoxicillin antibiyotik fiyat
printable cialis coupon cialis coupon cialis manufacturer coupon 2016
amoxicilline amoxicillin 1000 mg amoxicillin-rnp
coupon for prescription prescription drug coupons transfer prescription coupon
abortion pill pictures abortion pill methods information on abortion pill
amoxicillin 500 mg abloomaccessories.com amoxicillin-rnp
vermox uporaba vermox tablete cijena vermox delovanje
abortion pill online average abortion pill cost price of abortion pill
nootropil sporturfintl.com nootropil piracetam
coupons prescriptions laziendaalimentacoes.com.br cialis coupons and discounts
cytotec abortion funtimeleisure.co.uk abortion pill process
lamisil lamisil comprimidos lamisil para que sirve
lamisil lamisil comprimidos lamisil para que sirve
clomid tapasztalatok clomid testosterone clomid testosterone
BREXIT
Tomáš Holec
Ředitel společnosti
Prosperita finance s.r.o.

Brexit bude mít na Británii vliv jen ze začátku. Počáteční „ztráty“ budou, ale účelové. Všechny země existovali před EU a různými společenstvími a budou i potom …

Vladimír Kurka
Předseda představenstva
VINIUM, a.s.

Záleží na tom, jak budou dobře vyjednávat s EU po opadnutí počáteční nervozity. Švýcarsko a Norko ukazuje, že jde žít i bez EU a s EU spolupracovat (a i vně EU prosperovat).

Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o dění ve světe financí a trhů: