CAC 40 4506.900 0.060% PX 886.880 0.280% Hang Seng 22357.780 0.060% Nikkei 225 18106.020 0.770% CZK/EUR 27.036 0.056% CZK/USD 25.414 -0.386%
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CAD/USD1.3461.347-0.409
CZK/EUR27.03627.0400.056
CZK/USD25.41425.426-0.386
GBP/EUR0.8630.8630.664
CHF/EUR1.0741.0740.455
CHF/GBP1.2441.244-0.215
CHF/USD1.0091.010-0.176
JPY/EUR117.726117.7800.639
JPY/GBP136.420136.4300.162
JPY/USD110.691110.700-0.306
USD/AUD0.7350.7360.121
USD/EUR1.0641.0640.122
USD/GBP1.2321.232-0.219
USD/NZD0.7030.7030.242
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Infineon Technol 16.08516.0950.530
Intel21.72021.730-0.550
Intuit Inc64.75064.810-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500-0.590
Johnson & Johnson82.41082.4500.130
JPMorgan Chase48.53048.550-1.560
KLA Tencor53.62053.680-0.220
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Deutsche Post29.04029.050-0.260
Deutsche Telekom14.42014.4250.130
E.ON6.0546.0560.000
Fresenius AG66.08066.100-1.240
Fresenius Medi72.56072.590-0.530
Heidelbg Cement83.74083.780-0.240
Henkel KGaA Preferre107.600107.650-1.420
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Andritz AG47.87547.9200.220
CA Immo16.01516.040-0.650
Conwert Immo16.18016.1950.060
ERSTE BANK26.76526.8050.380
Lenzing115.800115.9500.220
EVN10.15010.200-1.170
AMAG20.14020.2050.350
....více
NázevHodnotaZměna
(%)
ISEQ Overall6283.510-0.170
Madrid SE General865.560-0.310
Budapest SE30167.8800.200
Warsaw SE WIG47094.7100.390
Warsaw SE WIG-20 Sin1735.1700.550
RTS1007.3401.670
Sao Paulo SE Bovespa59961.7630.320
....více

ZLATO

Rychlý kontakt: 737 207 505, 739 500 691

Zlato je velmi vzácným prvkem na zemi Průměrný obsah hornině činí pouze 4 – 5 ppb (µg/kg). Zlato je vyhledávané zejména pro zajištění proti znehodnocení měn, pro průmyslové

potřeby a pro ražení mincí a slitků. Celková spotřeba zlata se odhaduje 10% průmysl, 50% šperky a 40% u investic. Kromě měnové a investiční funkce má mnoho praktického využití jako například v zubním lékařství, elektroniky a dalších. Zlato lze rozpustit jen v lučavce královské a roztocích kyanidů.

Dvaceti čtyř karátové zlato je velmi měkké, ale těžké (až dvakrát vyšší hustota než u olova). Tradiční hmotnostní jednotka zlata je trojská unce = 31,1034807 gramů značená „OZ“ na zlatých slitcích se kromě označení trojské unce OZ můžeme setkat i s označením gramáže. 

Podobně ryzost zlata se udává buď v tisícinách vyjadřujících podíl zlata ve slitině (např. 999,9/1000) nebo v karátech. Mezi známé světové výrobce slitků a mincí zlata patří např. Argor Heraeus, Johnson Matthey, Pamp, Royal Canadian mint, A-mark, Credit Suisse a další.

Vybraná karáty a podíl zlata ve slitině

14 karátů/ryzost 585/1000,

18 karátů/ryzost 750/1000.

24 karátů/ ryzost 999,9/1000

Jeden karát představuje 1/24 zlata ve slitině.

Zlato je osvobozeno od DPH.

buy cheap viagra prescription online how many women take viagra viagra stories and pics
how many people cheat reasons why women cheat on their husbands redirect
cheats open infidelity signs
spyware for mobile phones free spy phone software android best spy app
abortion clincs dog abortion pill medication abortion stories
when to get an abortion boomasontennis.com abortion wiki
why do i want to cheat on my wife blog.whitsunsystems.com wife cheated now what
how to cheat your wife dabbeltinsurance.com want to cheat on my wife
why people cheat in relationships west-bot.com my husband cheated on me
how do you get girlfriend go girlfriend cheated on me with her ex
why do wifes cheat open my wife cheated
unfaithful wife wifes that cheat how married men cheat
reason women cheat developerstalk.com married looking to cheat
husband cheated women affairs my husband almost cheated on me
women who cheat on men married men and affairs reasons why husbands cheat
sex stories moms escort service reader survivingediscovery.com horny sex stories
wife adult stories american sex stories dirty adult stories
wife adult stories sex orgies for kids sex stories dirty adult stories
how women cheat why women cheat on men why do women cheat on husbands
when your husband cheats go how do i know if my wife has cheated
abortion recovery site abortion clinics in pensacola fl
online affair open my husband almost cheated on me
prescription drug coupon photo prints walgreens printable pharmacy coupons
printable walgreens coupons promo code for walgreens photo rite aid photo coupons
levofloxacin 750mg gruene-kehl.de levaquin 750mg
how to find location of a cell phone gps search cell phone how to get the gps location of a cell phone
can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone can i take antabuse and naltrexone
coupons for cialis 2016 link free cialis samples coupon
cialis dosage frequency site cialis dosage and side
acheter viagra generique france acheter viagra generique france acheter viagra generique france
apotheek viagra viagra pillen kruidvat viagra online shop
venlafaxine arrow mdwguide.com venlafaxine forum
venlafaxine arrow venlafaxine 75 venlafaxine forum
free cialis samples coupon myvisajobs.com prescription drug coupons
vermox vermox bivirkninger vermox bivirkninger
abortion history online coupons free how much does the abortion pill cost
abortion clinics in columbus ohio printable discount coupons all about abortion
abortion procedure when is it too late to get an abortion at home abortion methods
nyc abortion clinics abortion article abortion pills
kamagra kamagra gel kamagra gel forum
voltarene 75 mg voltarene 100 voltarene patch
amoxicillin 500 mg amoxicillin 1000 mg amoxicillin-rnp
nootropil nootropil 1200 nootropil piracetam
coupons prescriptions laziendaalimentacoes.com.br cialis coupons and discounts
discount prescription cards canada drug pharmacy coupon free coupon sites
cytotec abortion funtimeleisure.co.uk abortion pill process
metoprololsuccinat philhustead.com metoprololsuccinat bivirkninger
the abortion pill cost after abortion pill abortion pill side effects
cheap abortion pill cytotec abortion early abortion pill options
BREXIT
Tomáš Holec
Ředitel společnosti
Prosperita finance s.r.o.

Brexit bude mít na Británii vliv jen ze začátku. Počáteční „ztráty“ budou, ale účelové. Všechny země existovali před EU a různými společenstvími a budou i potom …

Vladimír Kurka
Předseda představenstva
VINIUM, a.s.

Záleží na tom, jak budou dobře vyjednávat s EU po opadnutí počáteční nervozity. Švýcarsko a Norko ukazuje, že jde žít i bez EU a s EU spolupracovat (a i vně EU prosperovat).

Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o dění ve světe financí a trhů: