CAC 40 4506.900 0.060% PX 886.880 0.280% Hang Seng 22357.780 0.060% Nikkei 225 18106.020 0.770% CZK/EUR 27.036 0.056% CZK/USD 25.414 -0.386%
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CAD/USD1.3461.347-0.409
CZK/EUR27.03627.0400.056
CZK/USD25.41425.426-0.386
GBP/EUR0.8630.8630.664
CHF/EUR1.0741.0740.455
CHF/GBP1.2441.244-0.215
CHF/USD1.0091.010-0.176
JPY/EUR117.726117.7800.639
JPY/GBP136.420136.4300.162
JPY/USD110.691110.700-0.306
USD/AUD0.7350.7360.121
USD/EUR1.0641.0640.122
USD/GBP1.2321.232-0.219
USD/NZD0.7030.7030.242
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Infineon Technol 16.08516.0950.530
Intel21.72021.730-0.550
Intuit Inc64.75064.810-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500-0.590
Johnson & Johnson82.41082.4500.130
JPMorgan Chase48.53048.550-1.560
KLA Tencor53.62053.680-0.220
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Deutsche Post29.04029.050-0.260
Deutsche Telekom14.42014.4250.130
E.ON6.0546.0560.000
Fresenius AG66.08066.100-1.240
Fresenius Medi72.56072.590-0.530
Heidelbg Cement83.74083.780-0.240
Henkel KGaA Preferre107.600107.650-1.420
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Andritz AG47.87547.9200.220
CA Immo16.01516.040-0.650
Conwert Immo16.18016.1950.060
ERSTE BANK26.76526.8050.380
Lenzing115.800115.9500.220
EVN10.15010.200-1.170
AMAG20.14020.2050.350
....více
NázevHodnotaZměna
(%)
ISEQ Overall6283.510-0.170
Madrid SE General865.560-0.310
Budapest SE30167.8800.200
Warsaw SE WIG47094.7100.390
Warsaw SE WIG-20 Sin1735.1700.550
RTS1007.3401.670
Sao Paulo SE Bovespa59961.7630.320
....více

Analytici Pfizeru věří. I přesto, že nanaplnil výsledky očekávání

2. 8. 2017 9:24:08 | Pavel Daniel

vv9v8v09fq:News:10;15;16;17;18;19;20;21;22;23;24;25;26;27;28;29;30;31;32;33;34;35;36;37;38;39;40;41;42;43;44;45;46;47;48;49;50;51;52;53;54;55;56;57;58;59;60;61;62;63;64;65;66;67;68;69;70;71;72;73;74;75;76;77;78;79;80;81;83;84;85;86;87;88;90;91;92;93;94;95;96;97;98;99;100;101;102;103;104;105;106;107;108;109;110;111;112;113;114;115;116;117;118;119;120;121;122;123;124;125;126;127;128;132;133;134;135;136;137;138;139;140;141;142;143;144;145;146;147;148;149;150;151;152;153;154;155;156;157;158;159;160;161;162;163;164;165;166;167;168;169;170;171;172;173;174;175;176;177;178;179;180;181;182;183;184;185;186;187;188;189;190;191;192;193;194;195;196;197;198;199;200;201;202;203;204;205;206;207;208;209;210;211;212;213;214;215;216;217;218;219;220;221;222;223;224;225;226;227;228;229;230;231;232;233;234;235;236;237;238;239;240;241;242;243;244;245;246;247;248;249;250;251;252;253;254;255;256;257;258;259;260;261;262;263;264;265;266;267;268;269;270;271;272;273;274;275;276;277;278;279;280;281;282;283;284;285;286;287;288;289;290;291;292;293;294;295;296;297;298;299;300;301;302;303;304;305;306;307;308;309;310;311;312;313;314;315;316;317;318;319;320;321;322;323;324;325;326;327;328;329;330;331;332;333;334;335;336;337;338;339;340;341;342;343;344;345;346;347;348;349;350;351;352;353;354;355;356;357;358;359;360;361;362;363;364;365;366;367;383;384;385;386;387;388;389;390;391;392;393;394;395;396;397;398;399;400;401;402;403;404;405;406;407;408;409;410;411;412;413;414;415;416;417;418;419;420;421;422;423;424;425;426;427;428;429;430;431;432;433;434;435;436;437;438;439;440;441;444;445;447;448;449;450;451;452;453;457;458;459;460;465;466;467;469;472;473;474;475;476;477;478;479;480;481;482;483;484;485;486;487;488;489;490;491;492;493;494;495;496;497;498;499;500;501;502;503;504;505;506;507;508;509;510;511;512;513;514;515;516;517;518;519;520;521;522;523;524;525;526;527;528;529;530;531;532;533;534;535;536;537;538;539;540;541;542;543;544;545;546;547;548;549;550;551;552;553;554;555;556;557;558;559;560;561;562;563;564;565;566;567;568;569;570;571;572;573;574;575;576;577;578;579;580;581;582;583;584;585;586;587;588;589;590;591;592;593;594;595;596;597;598;599;600;601;602;603;604;605;606;607;608;609;610;611;612;613;614;615;616;617;618;619;620;621;622;623;624;625;626;627;628;629;630;631;632;633;634;635;636;637;638;639;640;641;642;643;644;645;646;647;648;649;650;651;652;653;654;655;656;657;658;659;660;661;662;663;664;665;666;667;668;669;670;671;672;673;674;675;676;677;678;679;680;681;682;683;684;685;686;687;688;689;690;691;692;693;694;695;696;697;698;699;700;701;702;703;704;705;706;707;708;709;710;711;712;713;714;715;716;717;718;719;720;721;722;723;724;725;726;727;728;729;730;731;732;733;734;735;736;737;738;739;740;741;742;743;744;745;746;747;748;749;750;751;752;753;754;755;756;757;758;759;760;761;762;763;764;765;766;767;768;769;770;771;772;773;774;775;776;777;778;779;780;781;782;783;784;785;786;787;788;789;790;791;792;793;794;795;796;797;798;799;800;801;802;803;804;805;806;807;808;809;810;811;812;813;814;815;816;817;818;819;820;821;822;823;824;825;826;827;828;829;830;831;832;833;834;835;836;837;838;839;840;841;842;843;844;845;846;847;848;849;850;851;852;853;854;855;856;857;858;859;860;861;862;863;864;865;866;867;868;869;870;871;872;873;874;875;876;877;878;879;880;881;882;883;884;885;886;887;888;889;890;891;892;893;894;895;896;897;898;899;900;901;902;903;904;905;906;907;908;909;910;911;912;913;914;915;916;917;918;919;920;921;922;923;924;925;926;927;928;929;930;931;932;933;934;935;936;937;938;939;940;941;942;943;944;945;946;947;948;949;950;951;952;953;954;955;956;957;958;959;960;961;962;963;964;965;966;967;968;969;970;971;972;973;974;975;976;977;978;979;980;981;982;983;984;985;986;987;988;989;990;991;992;993;994;995;996;997;998;999;1000;1001;1002;1003;1004;1005;1006;1007;1008;1009;1010;1011;1012;1013;1014;1015;1016;1017;1018;1019;1020;1021;1022;1023;1024;1025;1026;1027;1028;1029;1030;1031;1032;1033;1034;1035;1036;1037;1038;1039;1040;1041;1042;1043;1044;1045;1046;1047;1048;1049;1050;1051;1052;1053;1054;1055;1056;1057;1058;1059;1060;1061;1062;1063;1064;1065;1066;1067;1068;1069;1070;1071;1072;1073;1074;1075;1076;1077;1078;1079;1080;1081;1082;1083;1084;1085;1086;1087;1088;1089;1090;1091;1092;1093;1094;1095;1096;1097;1098;1099;1100;1101;1102;1103;1104;1105;1106;1107;1108;1109;1110;1111;1112;1113;1114;1115;1116;1117;1118;1119;1120;1121;1122;1123;1124;1125;1126;1127;1128;1129;1130;1131;1132;1133;1134;1135;1136;1137;1138;1139;1140;1141;1142;1143;1144;1145;1146;1147;1148;1149;1150;1151;1152;1153;1154;1155;1156;1157;1158;1159;1160;1161;1162;1163;1164;1165;1166;1167;1168;1169;1170;1171;1172;1173;1174;1175;1176;1177;1178;1179;1180;1181;1182;1183;1184;1185;1186;1187;1188;1189;1190;1191;1192;1193;1194;1195;1196;1197;1198;1199;1200;1201;1202;1203;1204;1205;1206;1207;1208;1209;1210;1211;1212;1213;1214;1215;1216;1217;1218;1219;1220;1221;1222;1223;1224;1225;1226;1227;1228;1229;1230;1231;1232;1233;1234;1235;1236;1237;1238;1239;1240;1241;1242;1243;1244;1245;1246;1247;1248;1249;1250;1251;1252;1253;1254;1255;1256;1257;1258;1259;1260;1261;1262;1263;1264;1265;1266;1267;1268;1269;1270;1271;1272;1273;1274;1275;1276;1277;1278;1279;1280;1281;1282;1283;1284;1285;1286;1287;1288;1289;1290;1291;1292;1293;1294;1295;1296;1297;1298;1299;1300;1301;1302;1303;1304;1305;1306;1307;1308;1309;1310;1311;1312;1313;1314;1315;1316;1317;1318;1319;1320;1321;1322;1323;1324;1325;1326;1327;1328;1329;1330;1331;1332;1333;1334;1335;1336;1337;1338;1339;1340;1341;1342;1343;1344;1345;1346;1347;1348;1349;1350;1351;1352;1353;1354;1355;1356;1357;1358;1359;1360;1361;1362;1363;1364;1365;1366;1367;1368;1369;1370;1371;1372;1373;1374;1375;1376;1377;1378;1379;1380;1381;1382;1383;1384;1385;1386;1387;1388;1389;1390;1391;1392;1393;1394;1395;1396;1397;1398;1399;1400;1401;1402;1403;1404;1405;1406;1407;1408;1409;1410;1411;1412;1413;1414;1415;1416;1417;1418;1419;1420;1421;1422;1423;1424;1425;1426;1427;1428;1429;1430;1431;1432;1433;1434;1435;1436;1437;1438;1439;1440;1441;1442;1443;1444;1445;1446;1447;1448;1449;1450;1451;1452;1453;1454;1455;1456;1457;1458;1459;1460;1461;1462;1463;1464;1465;1466;1467;1468;1469;1470;1471;1472;1473;1474;1475;1476;1477;1478;1479;1480;1481;1482;1483;1484;1485;1486;1487;1488;1489;1490;1491;1492;1493;1494;1495;1496;1497;1498;1499;1500;1501;1502;1503;1504;1505;1506;1507;1508;1509;1510;1511;1512;1513;1514;1515;1516;1517;1518;1519;1520;1521;1522;1523;1524;1525;1526;1527;1528;1529;1530;1531;1532;1533;1534;1535;1536;1537;1538;1539;1540;1541;1542;1543;1544;1545;1546;1547;1548;1549;1550;1551;1552;1553;1554;1555;1556;1557;1558;1559;1560;1561;1562;1563;1564;1565;1566;1567;1568;1569;1570;1571;1572;1573;1574;1575;1576;1577;1578;1579;1580;1581;1582;1583;1584;1585;1586;1587;1588;1589;1590;1591;1592;1593;1594;1595;1596;1597;1598;1599;1600;1601;1602;1603;1604;1605;1606;1607;1608;1609;1610;1611;1612;1613;1614;1615;1616;1617;1618;1619;1620;1621;1622;1623;1624;1625;1626;1627;1628;1629;1630;1631;1632;1633;1634;1635;1636;1637;1638;1639;1640;1641;1642;1643;1644;1645;1646;1647;1648;1649;1650;1651;1652;1653;1654;1655;1656;1657;1658;1659;1660;1661;1662;1663;1664;1665;1666;1667;1668;1669;1670;1671;1672;1673;1674;1675;1676;1677;1678;1679;1680;1681;1682;1683;1684;1685;1686;1687;1688;1689;1690;1691;1692;1693;1694;1695;1696;1697;1698;1699;1700;1701;1702;1703;1704;1705;1706;1707;1708;1709;1710;1711;1712;1713;1714;1715;1716;1717;1718;1719;1720;1721;1722;1723;1724;1725;1726;1727;1728;1729;1730;1731;1732;1733;1734;1735;1736;1737;1738;1739;1740;1741;1742;1743;1744;1745;1746;1747;1748;1749;1750;1751;1752;1753;1754;1755;1756;1757;1758;1759;1760;1761;1762;1763;1764;1765;1766;1767;1768;1769;1770;1771;1772;1773;1774;1775;1776;1777;1778;1779;1780;1781;1782;1783;1784;1785;1786;1787;1788;1789;1790;1791;1792;1793;1794;1795;1796;1797;1798;1799;1800;1801;1802;1803;1804;1805;1806;1807;1808;1809;1810;1811;1812;1813;1814;1815;1816;1817;1818;1819;1820;1821;1822;1823;1824;1827;1828;1829;1830;1831;1832;1833;1834;1835;1836;1837;1838;1839;1840;1841;1842;1843;1844;1845;1846;1847;

Charlespfizer.jpgFarmaceutika Pfizer nenaplnila za druhé čtvrtletí roku 2017 odhady analytiků u čtvrtletních tržeb. Odůvodnila to nižší poptávkou po léku Enbrel, který se používá proti revmatoidní artritidě a vakcíně Prevnar, která se užívá proti onemocnění zápalu plic. Tržby se meziročně snížily na 12,9 miliardy dolarů oproti 13,15 miliardám dolarů vloni a očekávání analytiků ve výši 13,08 miliardy dolarů. Aktuální výsledky zahrnují i divestici (odprodej) aktiv Hospira Infusion Systems a nepříznivé dopady směnných kurzů. To nakonec potvrdilo některá očekávání, která počítala s tím, že Pfizer za 2. čtvrtletí oznámí pokles tržeb, který ovlivní nižší objem prodejů zavedených produktů s negativním dopadem devizového trhu, které budou kompenzovány nárůstem prodejů produktů segmentu Inovativních léků. Tržby z prodeje léku Enbrel, který Pfizer prodává mimo území Spojených států a Kanady, byl ovlivněn konkurencí biosimilárních léčiv a vykázal meziroční pokles ve 2. čtvrtletí o 19,5 procenta na 617 milionů dolarů. Tržby z prodeje léku Prevnar klesly o 8,2 procenta na 1,15 miliardy dolarů. Lepší čísla Pfizer vykázal u čistého zisku, když největší americký producent léčiv zaznamenal navýšení na 3,07 miliardy dolarů (51 centů na akcii), oproti loňskému zisku 2,05 miliardy dolarů (33 centů na akcii). Farmaceutika upravila výhled upraveného zisku na akcii za rok 2017 na 2,54 - 2,60 dolarů z původních2,50 až 2,60 dolarů za akcii. Cena akcie společnosti Pfizer za posledních 12 měsíců klesla o 9,6 %, ale vzrostla o 2,1 % YTD (meziročně). Odhady analytiků říkají, že akcie firmy má potenciál vrátit se k zisku 12,8 % během následujících 12 měsíců. Americká média říkají, že doporučení analytiků počítají s 12měsíční cílovou cenu 37,40 USD. Nyní stojí akcie Pfizeru 33,16 USD.

Autor: Pavel Daniel                                 Zdroj: www.patria.cz

Zdroj foto: Volné dílo, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=494707





BREXIT
Tomáš Holec
Ředitel společnosti
Prosperita finance s.r.o.

Brexit bude mít na Británii vliv jen ze začátku. Počáteční „ztráty“ budou, ale účelové. Všechny země existovali před EU a různými společenstvími a budou i potom …

Vladimír Kurka
Předseda představenstva
VINIUM, a.s.

Záleží na tom, jak budou dobře vyjednávat s EU po opadnutí počáteční nervozity. Švýcarsko a Norko ukazuje, že jde žít i bez EU a s EU spolupracovat (a i vně EU prosperovat).

Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o dění ve světe financí a trhů: