CAC 40 4506.900 0.060% PX 886.880 0.280% Hang Seng 22357.780 0.060% Nikkei 225 18106.020 0.770% CZK/EUR 27.036 0.056% CZK/USD 25.414 -0.386%
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
CAD/USD1.3461.347-0.409
CZK/EUR27.03627.0400.056
CZK/USD25.41425.426-0.386
GBP/EUR0.8630.8630.664
CHF/EUR1.0741.0740.455
CHF/GBP1.2441.244-0.215
CHF/USD1.0091.010-0.176
JPY/EUR117.726117.7800.639
JPY/GBP136.420136.4300.162
JPY/USD110.691110.700-0.306
USD/AUD0.7350.7360.121
USD/EUR1.0641.0640.122
USD/GBP1.2321.232-0.219
USD/NZD0.7030.7030.242
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Infineon Technol 16.08516.0950.530
Intel21.72021.730-0.550
Intuit Inc64.75064.810-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500-0.590
Johnson & Johnson82.41082.4500.130
JPMorgan Chase48.53048.550-1.560
KLA Tencor53.62053.680-0.220
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Deutsche Post29.04029.050-0.260
Deutsche Telekom14.42014.4250.130
E.ON6.0546.0560.000
Fresenius AG66.08066.100-1.240
Fresenius Medi72.56072.590-0.530
Heidelbg Cement83.74083.780-0.240
Henkel KGaA Preferre107.600107.650-1.420
....více
NázevNejlepší
nákup
Nejlepší
prodej
Změna
(%)
Andritz AG47.87547.9200.220
CA Immo16.01516.040-0.650
Conwert Immo16.18016.1950.060
ERSTE BANK26.76526.8050.380
Lenzing115.800115.9500.220
EVN10.15010.200-1.170
AMAG20.14020.2050.350
....více
NázevHodnotaZměna
(%)
ISEQ Overall6283.510-0.170
Madrid SE General865.560-0.310
Budapest SE30167.8800.200
Warsaw SE WIG47094.7100.390
Warsaw SE WIG-20 Sin1735.1700.550
RTS1007.3401.670
Sao Paulo SE Bovespa59961.7630.320
....více

Akcie svět

Bratislava

      

USA

      

Varšava

      

Německo

      

Vídeň

      

Budapešť

      

NázevNejlepší nákupNejlepší prodejDenní maximumDenní minimumPředchozí zavřeníZměna (%)
Infineon Technol 16.08516.09516.19516.03016.0050.530
Intel21.72021.73021.79021.70021.850-0.550
Intuit Inc64.75064.81065.17064.73064.940-0.170
Intuitive Srgcal 507.820509.500512.030507.500512.570-0.590
Johnson & Johnson82.41082.45082.66082.23082.3200.130
JPMorgan Chase48.53048.55049.03048.46049.310-1.560
KLA Tencor53.62053.68053.85053.61053.800-0.220
Automatic Data 65.87065.89066.13065.84066.120-0.390
AutoDesk Inc38.84038.89038.95038.62039.010-0.310
Akamai Tech35.64035.74035.71035.61035.790-0.420
Alexion Pharm100.170100.300100.430100.030100.430-0.190
Appl Material13.75013.76013.77013.71013.800-0.360
Amgen Inc108.850108.890109.380108.230108.2200.590
Activision Inc14.70014.71014.77014.68014.700-0.070
American Express65.60065.64065.66065.53065.740-0.150
Biogen Idec203.730203.870204.430201.900200.2601.970
BMC Software Inc44.86044.90045.02044.75045.020-0.400
Broadcom Corp33.93033.94033.98033.65033.8800.240
CA24.77024.79024.89024.76024.880-0.360
Celgene Corp123.430123.590123.800122.750123.0200.430
Cerner95.70095.88095.94095.55595.5400.300
Comcast41.89041.90041.96041.78041.8100.290
Costco Wholesale106.070106.230106.540106.050106.0100.130
Cognizant Tech74.50074.53075.63074.50077.650-3.900
Citrix Systems69.65069.71069.89069.50069.1300.820
Chevron120.390120.450120.900120.300120.950-0.450
E I du Pont50.17050.19050.27050.11050.290-0.200
Dell14.01014.02014.09013.95014.060-0.360
Walt Disney Co60.40060.42060.45060.27060.550-0.210
Dollar Tree47.43047.45047.45047.13047.2600.400
Electronic Arts17.45017.46017.53017.39017.620-0.850
EBAY 57.63057.69057.90057.38057.780-0.330
Express Scripts57.05057.08057.70056.80057.600-0.940
DIRECTV55.89055.92055.94055.55055.6700.400
Expeditors36.85036.88037.01036.86037.030-0.410
Expedia64.63064.71064.70064.59065.020-0.580
Fastenal Co48.46048.50048.91048.45048.800-0.640
F5 Networks75.15075.30075.67075.01075.890-1.160
Fiserv87.70087.78087.92087.58088.390-0.740
Flextronics Intl6.8706.8806.8906.8606.920-0.720
Fossil Inc98.21098.40098.50098.08098.730-0.350
General Electric23.54023.55023.58023.49023.590-0.200
Gilead Sciences52.07052.10052.16051.55051.6500.960
Green Mtn Coffee57.58057.75057.62057.62058.220-1.030
Randgold Resourc 78.00078.14078.38077.84079.110-1.340
GOOGLE789.260790.100791.990788.280790.390-0.130
Garmin Ltd34.29034.36034.52034.31034.460-0.290
Home Depot72.74072.76072.77072.15071.9001.170
Hewlett - Packard20.86020.87020.93020.75020.880-0.050
Henry Schein92.32092.51092.74092.21092.3400.320
Check Pt Sftwre47.05047.10047.38047.00047.290-0.510
CH Robinson WW59.33059.41059.87059.30060.590-2.130
IBM 210.240210.310211.490210.030212.920-1.230
Infosys Tech Deposit42.26042.27042.61042.20042.800-1.260
Alcoa8.2908.3008.3208.2808.320-0.240
Apple433.190433.420434.150431.710434.400-0.240
Adobe Sys44.86044.89045.15044.80045.220-0.730
Cisco Systems21.63021.64021.70021.60021.690-0.230
Caterpillar85.06085.10085.19084.93185.700-0.720
Boeing88.44088.50088.50088.10088.530-0.090
Bank of America12.12012.13012.17012.09012.270-1.300
Baidu com89.53089.60089.58088.72088.7600.890
Amazon com269.720269.850270.280268.790269.900-0.020
BREXIT
Tomáš Holec
Ředitel společnosti
Prosperita finance s.r.o.

Brexit bude mít na Británii vliv jen ze začátku. Počáteční „ztráty“ budou, ale účelové. Všechny země existovali před EU a různými společenstvími a budou i potom …

Vladimír Kurka
Předseda představenstva
VINIUM, a.s.

Záleží na tom, jak budou dobře vyjednávat s EU po opadnutí počáteční nervozity. Švýcarsko a Norko ukazuje, že jde žít i bez EU a s EU spolupracovat (a i vně EU prosperovat).

Zaregistrujte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat o dění ve světe financí a trhů: